Keltų bilietai

Keltas Klaipėda-Kylis

Keltų linija Klaipėda-Kylis jungia Lietuvą ir Šiaurės Vokietiją. Ją aptarnauja keltai REGINA SEAWAYS ir VICTORIA SEAWAYS, plaukiojantys 7 kartus per savaitę kiekviena kryptimi. 

Keltas Klaipėda-Karlshamnas

Keltų linija Klaipėda-Karlshamnas jungia Lietuvą ir Pietų Švediją. Keltai OPTIMA SEAWAYS, ATHENA SEAWAYS ir PATRIA SEAWAYS plaukia kasdien iš/į Tarptautinę jūrų perkėlą ir iš/į Keltų terminalą Karlshamne.​
 

Keltas Liepoja-Travemiundė

Keltų linija Liepoja-Travemiunde jungia Latviją ir Šiaurės Vokietiją. Ją aptarnauja keltas URD, talpinantis iki 186 keleivių ir 60 automobilių. Plaukia 2 kartus į savaitę. 
Kelionės trukmė: nuo 26 iki 28 val.

Keltas Ventspilis-Travemiundė

Keltų linija Ventspilis-Travemiundė jungia Latviją ir Šiaurės Vokietiją. Ją aptarnauja keltas "Stena Flavia", talpinantis iki 830 keleivių ir 200 automobilių. Plaukia vieną kartą į savaitę.

Keltas Ventspilis-Nineshamnas

Keltų linija Ventspilis-Nineshamnas jungia Latviją ir Švediją. Ją aptarnauja keltas "Scottish Viking" ir "Stena Flavia".  Išvykimas: 7 kartus per savaitę.
Kelionės trukmė: nuo 9 iki 12 val.

Keltas Ryga-Stokholmas

Keltų linija Ryga-Stokholmas jungia Latviją ir Švediją. Ją aptarnauja keltas "Isabelle". Kelionės trukmė: 18 val. 
 

Keltas Talinas-Stokholmas

Keltų linija Talinas-Stokholmas jungia Estiją ir Švediją. Ją aptarnauja keltai "Romantica" ir "Victoria I". Plaukia kiekvieną dieną. Kelionės trukmė: 16 val.  
 

Keltas Talinas-Helsinkis

Keltų linija Talinas-Helsinkis jungia Estiją ir Suomiją. Ją aptarnauja keltai "Star", "Super Star" ir "Baltic Queen". Plaukia kiekvieną dieną. Kelionės trukmė: 2 val. 

 

Susisiekime!