Kelionės moksleiviams

 
BaltTours - Jūsų patikimas partneris organizuojant vaikų ir moksleivių poilsį!
 

Atraktyvūs kelionių ir laisvalaikio praleidimo pasiūlymai vaikų ir moksleivių grupėms po Lietuvą. Sudarome individualius paketus, pagal kiekvienos grupės pageidavimus ir norus. Savo klientams siūlome ne tik apgyvendinimo, gido, transporto, maitinimo paslaugas, bet ir platų spektrą laisvalaikio pramogų bei edukacines programas.
Mūsų darbuotojai yra kilę iš Kuršių Nerijos, todėl geriausiai patarsime Jums, kaip turiningai praleisti laisvalaikį, kur rezervuoti nakvynę ar užsakyti maitinimo paslaugas.
Pateikiame kelis galimus rekreacinius variantus po Kuršių Neriją.
 
Pažintinė ekskursija po Kuršių Neriją su gidu
Trukmė: ~5 val.
Lankomi objektai: Raganų kalnas Juodkrantėje, Kormoranų ir pilkųjų garnių kolonija Juodkrantėje, Negyvosios kopos ties Pervalka, Parnidžio kopa ir saulės laikrodis Nidoje, gotikinė Evangelikų bažnyčia ir senosios Nidos kapinaitės,  Baltijos paplūdimys ir t. t.
 
Pažintinė ekskursija po Nidos gyvenvietę su gidu
Trukmė: 3 val.
Lankomi objektai: Parnidžio kopa ir saulės laikrodis, UNESCO paminklas, etnografinė žvejo sodyba, V. Kernagio paminklas, gotikinė Evangelikų bažnyčia ir senosios Nidos kapinaitės,  istorijos muziejus, Tomo Mano namelis, Baltijos paplūdimys ir t. t.
 
Pažintinė ekskursija su nacionalinio parko darbuotojais - "Po Kuršių Neriją pažintiniais gamtos takais"
Trukmė: ~4 val.
Lankomi objektai: Parnidžio pažintinis takas Nidoje (1800 m ilgio takas), Dendrologinis pažintinis takas Juodkrantėje (1600 m ilgio takas), pažintinis takas Naglių gamtos rezervate (rezervato plotas 1680 ha) ir Negyvosios kopos ties Pervalka.
 
Žygis pėsčiomis "Eumo kalnai"
Trukmė: ~6 val.
Tai pėsčiųjų žygis tiems, kurie žavisi nepaliesta gamta ir mėgsta ilsėtis aktyviai. Kelionę pradėsime Juodkrantėje, kur yra išlikusi vienintelė Kuršių Nerijos sengirė. Žygiuosime Lapnugario kraštovaizdžio draustiniu (vadinamu Lapių mišku), kuriame stūkso vaizdingi Eumo kalnai. Pabūsime žalioje Kuršių nerijos gamtoje, aplankysime padavimais apipintą Meilės klonį ir susipažinsime su didžiausia Kuršių nerijos gaisraviete.
 
Edukacinis pažintinis takas "Gamtos mįslės" lydint nacionalinio parko darbuotojų
Trukmė: ~1-2 val.
Aprašymas: Kuršių Nerijos nacionaliniame parke, Smiltynėje, įrengtas edukacinis–pažintinis takas „Gamtos mįslės“, skirtas ikimokyklinio ir jaunesniojo amžiaus vaikams. Apsilankymas take – tai ne tik pabuvimas gamtoje. Mindami mįsles, spręsdami rebusus, naudodamiesi skirtingais mediniais įrenginiais, sukonstruotais take, vaikai geba įgyti naujų pasaulio pažinimo žinių, daug judėti atliekant užduotis, per klausą, lytėjimą.
 
Pažintinė ekskursija su gidu po paslaptingąjį "Raganų kalną"

Trukmė: ~ 1 val.
Aprašymas: pačiame Juodkrantės centre, ant mišku apsigobusios senosios parabolinės kopos apipintas legendomis takas seka medinių figūrų pasaką. Tai „Raganų kalnas“, skirtas tiek vaikams, tiek jų tėveliams. Mažųjų lankytojų džiaugsmui kalno papėdėje įrengtos karstyklės ir sūpuoklės.
 

Turime daug įvairių kelionių pasiūlymų po visą Lietuvą. Siųskite užklausas elektroniniu paštu, išsakykite savo norus ir pageidavimus, mes paruošime pasiūlymus ir atsiųsime Jums.

 
Palikite kelionės rūpesčius mums ir džiaukitės savo atostogomis!
 

Jūsų BaltTours kolektyvas
 
 
 

Susisiekime!